KONST / Litografier / Färglitografi 14362023
nr 1436 2023
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, "Bacchus Venus". Färglitografi. Bladets mått: 29x42,5cm, oramat löst blad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:09:58
150 kr